Ekrany interaktywne

MONITOR INTERAKTYWNY MYBOARD BUSINESS LED 65″ ANDROID

Monitor myBoard DTV i6 wyświetla wyjątkowo kontrastowy obraz z doskonałym odwzorowaniem kolorów, co umożliwia odtwarzanie najbardziej wymagających treści w wysokich rozdzielczościach. Idealna powierzchnia Refleksy świetlne są zminimalizowane przez matową powłokę antyrefleksyjną Anti Glare.

display-large-format-touchscreen

Monitor dotykowy jest chroniony przez hartowane szkło, co wraz z powłoką Anti Glare daje doskonałą powierzchnię do oglądania i pisania po niej. Nowoczesny smukły design Monitor myBoard DTV i6 posiada wąską dwu-centymetrową ramkę, by podnieść walory wizualne sprzętu.

monitor-interaktywny-myboard-led-65-te-xp-65

Wąska krawędź obudowy umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni i poprawia wrażenia z odbioru obrazu. Doskonałe do pracy w szkole trwałe- zastosowane hartowane szkło, odporne na zarysowania to gwarancja bezpieczeństwa praktyczne- matowa, satynowa powierzchnia Anti Glare jest idealna do pisania i oglądania łatwe w obsłudze dzięki funkcji Plug&Play, Drag&Drop wysoka rozdzielczość i kontrastowy obraz podnoszą jakość obrazu Zobacz, jak wytrzymałe są hartowane szyby w monitorach myBoard!